Ara
Firma Ekle
Oturum Açın

Küçük İşletmenizi Tanıtmanın 7 Hızlı Yolu

Küçük İşletmenizi Tanıtmanın 7 Hızlı Yolu

Küçük bir işletmeniz olduğunda, bütçeler genellikle kısıtlanır. Pazarlama, küçük işletmelerin kestiği ilk harcamalardan biridir. Sizin de küçük bir işletmeniz varsa, bir an için durmanızı ve bunu okumanızı istiyoruz. Geleneksel reklamcılık yöntemleri maliyetli ve genellikle ölçülmesi zor olsa da, emrinizde doğru uygulandığında şaşırtıcı ve hızlı sonuçlar verebilecek bir pazarlama yöntemi vardır. Harcanan her 1 $ için 40 $ ‘a yakın inanılmaz bir yatırım getirisi ve potansiyel müşterilerle ve müşterilerle daha kişiselleştirilmiş bir şekilde bağlantı kurma becerisiyle,  E-posta pazarlama  , pazarlama cephaneliğiniz için güçlü bir araçtır.

Küçük bir işletmeniz varsa,  hızlı ve garantili sonuçlar için istediğiniz zaman kolayca indirip başvurabileceğiniz en etkili yedi e-posta pazarlama ipucunu bu infografikte derledik  .

1. Bir Web Sitesi  Başlatın : İşletmenizi daha geniş bir kitleye görünür kılmak için bir web sitesi başlatın. Web sitenizin içeriğinin işletmenizle ilgili olduğundan ve net, özlü ve çekici bir şekilde yazıldığından emin olun.

2. E-posta adreslerini alın:  Web sitenize bir kayıt formu ekleyin. İnsanların e-postalarınıza abone olmalarını sağlamak için onlara e-posta adresleri yerine bazı teşvikler sunun.

3. Kişiselleştirilmiş E-postalar Gönderin : E-posta abonelerinizi ilgi alanlarına, yaşa, cinsiyete, tarama alışkanlıklarına vb. Göre segmentlere ayırın. Ardından e-posta mesajlarınızı abonenin tercihine ve ihtiyaçlarına göre özelleştirin. Genel mesajlardan kaçının ve abonelerinize her zaman adlarıyla hitap edin.

4. Tutarlılığı Koruyun:  E-postalarınızı müşterilerinizin tercihlerine, saat dilimine, mevsimlere vb. Göre doğru şekilde zamanlayın ve her zaman e-posta programınıza bağlı kalın. Müşterileri ödüllendirmeyi e-posta pazarlamanızın düzenli bir parçası haline getirin.

5. Mesajları Optimize Edin:  E-posta mesajlarınızı tüm cihazlarda kolayca görüntülenebilecek şekilde optimize edin. Duyarlı bir e-posta şablonu kullanın ve göndermeden önce daima her öğeyi test edin.

6. Sosyal Medyayı Yerleştirin:  Bülteninize sosyal medya düğmeleri ekleyin ve içeriğinizi ilginç ve paylaşılabilir hale getirin. İçeriğiniz sosyal medyada ne kadar paylaşılırsa, işletmeniz için o kadar iyi olur.

7. A / B Testi Gerçekleştirin:  Hatalarla dolu e-posta mesajları okuyucuları rahatsız edebilir. Bu nedenle, e-posta konu satırınızı ve içeriğinizi iyice kontrol edin. Bağlantılar ve resimler eklediyseniz, çalıştıklarından emin olun.

Etiketler

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Oturum açFirma ve Yer Rehberiniz

Daha hızlı oturum açmak veya kaydolmak için sosyal hesabınızı kullanın.

veya

Hesap detayları e-posta ile teyit edilecektir.

Şifrenizi Sıfırlayın